European flag

Przewody uniepalnione wg UL-94 - Przewody niepalne

W naszej ofercie znajdziesz solidne przewody uniepalnione przeznaczone do ekstremalnych zastosowań. Nasze produkty występują w trzech podstawowych wariantach i spełniają różne oczekiwania klientów. Proponujemy modele V0, V1, V2 – na stronie dokładnie przeczytasz, co to za przewody, czym się różnią i który z nich należy wybrać do konkretnego zastosowania. Nie wiesz, co sprawdzi się w Twojej inwestycji? Chętnie Ci doradzimy – skonsultuj się z doradcami MG Wires!

Charakterystyka przewodów uniepalnionych – niepalnych

Jeżeli interesują Cię przewody uniepalnione, w naszej ofercie znajdziesz je w kilku wariantach. Polecamy produkty, których cecha charakterystyczną jest to, że nie palą się płomieniem długo, co pozwala szybko zapanować nad ewentualnym pożarem. Zapoznaj się z opisem każdego przewodu, aby wiedzieć, ile trwa czas spalania otwartym płomieniem. Zadbaliśmy o to, aby:

  • nie miały żadnych materiałów, które paliłyby się lub tliły aż do uchwytu mocującego.
  • nie kapały i nie zapalały znajdującej się 305 mm poniżej waty,
  • nie miały żadnych materiałów tlących się dłużej niż 30s po drugim usunięciu płomienia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie chęci skorzystania z konsultacji, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji – zadzwoń do nas lub napisz także wtedy, gdy chcesz złożyć większe zamówienie i otrzymać spersonalizowaną wycenę.

Jako producent kabli i przewodów zachęcamy do sprawdzenia pozostałej oferty -znajdziesz tam również między innymi przewody bezhalogenowe oraz przewody kompensacyjne.

Materiały spełniające V0 wg UL-94

Materiały spełniające V1 wg UL-94

Materiały spełniające V2 wg UL-94