Przewody teflonowe, czyli przewód w izolacji teflonowej

Przewody teflonowe to przewody i węże w izolacji teflonowej, której zawdzięczają odporność na wysokie temperatury pracy, jednocześnie zapewniając wysoki poziomi higieny. Ze względu na swoje właściwości przewód w izolacji teflonowej znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym i biotechnologii.  Odpowiedni dobór izolacji sprawia, że przewody teflonowe są całkowicie niepodatne na wnikanie i przenikanie jakichkolwiek cieczy i gazów z otoczenia, dzięki czemu mogą być eksploatowane w warunkach niekorzystnych dla innych przewodów i kabli.

Przewód w izolacji teflonowej – nasza oferta

Jako producent kabli i przewodów staramy się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Posiadamy zautomatyzowaną linię produkcyjną, dzięki której z powodzeniem realizujemy zamówienia wysokonakładowe, tym samym zaopatrując w przewody teflonowe odbiorców hurtowych – firmy produkcyjne, zespoły monterskie.

Dostarczamy przewody teflonowe w izolacji:

  • PFA (maksymalna temperatura pracy do +260°C),
  • FEP (maksymalna temperatura pracy do +200°C),
  • ETFE (maksymalna temperatura pracy do +150°C),
  • PVDF maksymalna temperatura pracy do +135°C).

Przewody teflonowe MG WIRES

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na przewody teflonowe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Obok wyrobów standardowych oferujemy możliwość dostosowania parametrów produkowanych przewodów do indywidualnych potrzeb i wymagań odbiorcy.